Pierwszy mecz na remis

W pierwszym meczu rundy wiosennej remisujemy ze Zgodą Grodziszcze 1:1. Bramkę na wagę remisu zdobył Mateusz Szkudlarek.

Plan na dzisiejszy pojedynek był prosty.
Jak najdalej od swojej bramki, minimalizując ryzyko przypadkowego strzału oraz szybkie zdobycie gola. Jak się okazało plan to jedno,a jego realizacja drugie.To goście lepiej weszli w mecz i do szatni schodzili z jednobramkową zaliczką.
Druga połowa to niemrawe ataki obu stron i zwykła kopanina. Gdy gospodarze byli już pewni,że zgarną dziś pełną pulę Radek Domagała zagrywa świetną piłkę do Mateusza Szkudlarka,a ten jak to ma w swoim zwyczaju, nie daje bramkarzowi rywali szans na skuteczną interwencję. Próbowaliśmy jeszcze pójść za ciosem, ale po żadnym ze strzałów piłka nie znalazła już drogi do bramki.

Skład wyjściowy:
Juszczak B., Chłopek J., Mielnik P.,Gwiazda K., Łaszczewski D.,Kotwis R., Domagała R.,Sudół D.,Słodowy N.,Garbowski K.,Słodowy M.

Rezerwowi:
Chłopek D.,Szkudlarek M.,Wnuk D.,Jarguz R.

LKS Gilów 4-1 Dąb Mościsko
Flamenco Zebrzydów 3-1 Błękitni Owiesno