Autor:

Bartosz Piasecki

Utworzono:

07.06.2015

W czwartek 4 czerwca  nasi seniorzy rozegrali przedostatni już mecz Świdnickiej B klasy II , naszym rywalem była drużyna ''Orła'' Przerzeczyn Zdrój.Mecz rozpoczął się bardzo ciekawie bo już w 13 minucie M.Kucharek wszedł w pole karne i wykonując zwód został sfaulowany przez obrońce i sędzia pokazał na 11 metr. Karny pewnie wykonany w lewy dolny róg bramki i mamy 1:0.W 22 minucie szansa na bramkę Juraszek dostaje piłkę od M.Kucharka i oddaje strzał jednak bramkarz pewnie broni.Cztery minuty chwila niepewności A.Więch popełnia błąd i zmusza Pankowskiego do wyjścia z bramki , napastnik dostaje piłkę i kopie ją w kierunku naszej bramki jednak G.Kucharek pewnie wybija.Kolejna bramka padła w 38 minucie kiedy to M.Jarmużek z rogu 16 metra wrzuca w pole karne wprost w ręce bramkarza który wypuszcza piłkę z rąk i Cimerowski dobija i mamy już 2:0.Przed przerwą oglądaliśmy drugi rzut karny , D.Kuźniarski wbiegł w pole karne jednak rywale dopatrzyli się tam spalonego którego nie było i Darek został kopnięty przez obrońce padając na murawę.M.Kucharek pewnie wykorzystał karnego w 44 minucie mieliśmy już 3:0.Pięć minut po przerwie i wznowieniu gry w 50 minucie zmiana za E.Kucharka wchodzi J,Sułkowski.Cztery minuty później Pankowski ratuje naszą drużynę broniąc strzał z 10m.W 63 minucie okazja na podwyższenie prowadzenia jednak strzał G.Kucharka z 7m został pewnie obroniony przez bramkarza.Dwie minuty po tym druga zmiana za D.Kuźniarskiego wchodzi K.Hanusiewicz.Efektowną akcję zakończoną bramką oglądaliśmy w 67 minucie kiedy Juraszek przerzucił piłkę nad obroną i wypuścił M.Kucharka sam na sam który pewnym strzałem po ziemi podwyższył prowadzenie do 4:0.10 minut potem G.Kucharek próbował zaskoczyć bramkarza strzałem z 16m jednak strzał został pewnie obroniony.Ostatnia bramka padła w 80 minucie kiedy to Jarmużek wyszedł sam na sam z bramkarzem pewnie strzelając po ziemi i mieliśmy już ostatecznie 5:0.Do końca meczu kontrolowaliśmy grę i teraz tylko czekać na mecz z Tąpadłami.