Autor:

Bartosz Piasecki

Utworzono:

29.06.2015

W niedzielę 14 czerwca nasza drużyna seniorów rozegrała decydujący mecz o awans do A klasy.Wyjazdowy mecz w Tąpadłach z miejscową ''Ślężanką''. Naszej drużynie wystarczyła wygrana w tym spotkaniu żeby wejść do wyższej ligi jednak ten cel nie został spełniony mimo stworzonych okazji i świetnej postawy naszego bramkarza.Pierwszy stały fragment gry mógł przynieść nam prowadzenie bo już w 7 minucie po dośrodkowaniu z rożnego głową strzela R.Kucharek jednak bramkarz wyłapuje ten strzał.Minutę później z powodu problemów zdrowotnych po ośmiu minutach z boiska schodzi E.Kucharek a w jego miejsce wchodzi P.Kaleta.W 11 minucie pierwszy strzał z dystansu około 20m oddaje Sułkowski jednak minimalnie niecelnie i nie ma bezpośredniego zagrożenia.Pięć minut później w polu karnym M.Kucharek dopada do piłki i oddaje strzał z powietrza który pewnie wybija bramkarz.W 21 minucie pokaz umiejętności naszego bramkarza który ratuje nas po silnym strzale głową obrońcy drużyny przeciwnej.Próbowaliśmy zagrozić bramce rywala z dystansu jednak znakomita postawa bramkarza rywali nie pozwalała na zdobycie bramki , przykładem tego jest strzał z 16m w 26 minucie M.Jarmużka który dostaje idealną piłkę na strzał od ''Sułka''. Dwie minuty później z około 23 m oddaje strzał M.Kucharek jednak bramkarz znów pokazuje klasę.W 39 minucie zaczęło się odrabianie strat gdyż rywal strzela nam gola na 1:0.W przerwie meczu druga zmiana na boisko wchodzi J.Żaba zastępując K.Juraszka.W 57 minucie po indywidualnej akcji i dryblingu M.Kucharka z lewej strony urywa się na wolne pole D.Kuźniarski który dostaje idealną piłkę od M.Kucharka jednak źle ją przyjmuje i traci przed wolną drogą do bramki.Efektem tej akcji dwie minuty później oglądamy zmianę A.Wiktor zmienia  D.Kuźniarskiego.Kolejną znakomitą okazje do wyrównania mieliśmy w 66 minucie kiedy to M.Kucharek wychodzi sam na sam z bramkarzem który wyłapuje jego strzał. Cztery minuty później rywal nas dobija i awans ucieka jeszcze dalej , po dośrodkowaniu z rzutu rożnego rywal strzela z głowy i mamy 2:0.W 74 minucie ostatnia zmiana w naszej drużynie , boisko opuszcza M.Cimerowski a w jego miejsce wchodzi A.Więch.Bramkę ''na otarcie łez'' zdobywa M.Kucharek po wyjściu sam na sam w doliczonym czasie gry.Mecz kończy się wynikiem 2:1 , dziękujemy wszystkim za wsparcie i pomoc w tej rundzie.O awansie zapominamy i bierzemy się do roboty.